Grajmy! w Krainie Planszówek Egmont


W ramach projektu Grajmy! przedstawiliśmy już bliżej planszówkowo-familijny dorobek kilku ciekawych wydawnictw. Pora na kolejne, znane z pewnością niektórym z przebogatej bazy świetnych gier rodzinnych.

Dziś do bliższego poznania swoich tytułów zachęca Was wydawnictwo Egmontktóre w dodatku do końca roku 2019 kusi cielawą propozycją rabatową...


(więcej o oferowanych zniżkach na końcu wpisu)


Projekt Grajmy! w ciągu ostatnich lat objął już patronatem kilka gier tego wydawcy. Jeśli ten fakt umknął czyjejś uwadze - przypominamy! Powagą swojego autorytetu :) bardzo polecaliśmy i polecamy między innymi gry:

Ubongo


oraz kilka tytułów z serii

RODZINKA WYGRYWA


Nasze logo znajdziecie także na jednym z wydań gier "Duuuszki", "Polowanie na robale", czy "Na ratunek".

Chętnie grywamy jednak w wiele więcej tytułów, o czym świadczą zarówno wpisy recenzentek Grajmy!, jak relacje ze spotkań Klubu Gier Planszowych Grajmy! Potwierdzające to zdjęcia ze spotkań znajdziecie na naszym profilu Fb.

Przypomnijmy kilka najpopularniejszych:
(numery w nawiasach są połączone linkami ze stronami z pełnymi opiniami na temat gier, autorstwa uczestniczek projektu Grajmy! - można śmiało klikać!)


W mieszanym wiekowo towarzystwie bardzo dobrze sprawdza się gra ćwicząca pamięć "Polska Luxtorpeda" (1, 2). Również z podtytułem "Odjazd" (patrz zdjęcie powyżej , 1) - stanowiącej samodzielny tytuł, który może też służyć jako dodatek do wersji podstawowej.
Dla dwojga mamy nowoczesną wersję gry typu 'kółko i krzyżyk', czyli Trexo (1, 2, 3).Prócz wspomnianego już wyżej "Ubongo", które bez trudu łączy pokolenia, stawiając łamigłówkowe wyzwanie zarówno dzieciom, jak ich rodzicom i dziadkom, starsi gracze bardzo doceniają także bardziej interakcyjne zabawy, jak "Wtedy, kiedy..." (1, 2, 3) i "Dopasowani" (1).


:Duuuszki" (1, 2, 3) i "Pędzące żółwie" (1, 2, 3, 4, 5) to swego rodzaju "klasyka gatunku" - must know wśród gier rodzinnych! Od lat cieszą się zasłużoną, niezmienną popularnością.


Dzieci w wieku wczesnoszkolnym bardzo polubiły "Polowanie na robale" (1, 2), ale chętnie grywają także z młodszymi w "Nogi stonogi" (1, 2), także w wersji SUPER (1, 2, 3)


Z okazji ogłoszonej przez wydawnictwo akcji promocyjnej, kilka współtwórczyń projektu Grajmy! opublikowało swoje wpisy na temat wybranych, szczególnie ulubionych czy polecanych tytułów.
Zachęcamy do zajrzenia na blogi:

Karolowa mama >>KLIK<<

mamajanka i Oni >>KLIK<<

Magiczny kociołek >>KLIK<<

A jeśli również docenicie którąś z gier, do skorzystania z jednego z kodów rabatowych, podawanych w wyżej wymienionych postach. KOD RABATOWY obniży wyjściową cenę wszystkich planszówek, dostępnych pod adresem: https://egmont.pl/gry-planszowe o 40%

Dacie znać, które gry Egmontu najbardziej lubicie Wy i Wasze dzieci?
Warto powiększyć kolekcję? Zobacz także:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.