Grajmy! z całą rodziną z Foxgames

Można chyba powiedzieć, że oferta dostępnych na polskim rynku gier planszowych jest obecnie tak bogata, że każdy może wybrać z niej coś dla siebie. Wydawcy prześcigają się w "wyławianiu" najlepszych pomysłów, szukają oryginalnych rozwiązań. Muszą stale inwestować w jakość swoich produktów, by móc konkurować o miejsce w świadomości (i na pólkach) graczy, którzy stawiają im coraz wyższe wymagania.

 W ramach projektu Grajmy! skupiamy się na tytułach, które są w stanie zagwarantować przyjemną rozrywkę przeciętnej rodzinie, dzieciom z osiedlowej świetlicy, "zwykłemu" człowiekowi, szukającemu urozmaicenia spotkania ze znajomymi. Ekspertom pozostawiamy zwykle ocenę skomplikowanych, wieloelementowych gier dla zaawansowanych graczy, spędzających nad planszą długie godziny... Staramy się pokazywać produkty, które sprawdziły się w naszych domach i często goszczą na stole w niedzielne popołudnia. Doceniamy potencjał edukacyjny gier, ale zwracamy też uwagę na ich pomysłowość i wykonanie - piękne grafiki, trwałość.

Opisane wyżej warunki spełniają planszówki wszystkich partnerów Grajmy!
Dziś przedstawiamy Wam kolejnego z nich - wydawnictwo Foxgames.


W sieci znaleźć można następujące informacje:
Foxgames od jesieni 2013 r. tworzy gry planszowe i karciane przeznaczone dla mniej lub bardziej zaawansowanych miłośników z każdej grupy wiekowej. Nasze gry karciane i planszówki rozwijają umiejętności małych graczy jednocześnie dostarczając rozrywki i niezapomnianych emocji całej rodzinie. Stale zaskakujemy graczy nowoczesną oprawą i grafiką, wygodnymi, małymi opakowaniami oraz ciekawymi regułami gier.
Nie wszyscy wiedzą, że Foxgames to część jednego z największych polskich wydawnictw - GW Foksal. Przynależność do tak znamienitej grupy zobowiązuje i gwarantuje wysoki standard produktów.
Dzięki takiemu rozbudowaniu i podziałowi oferty wydawniczej wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom i wymaganiom Czytelników. Wspólnie tworzonej jakości towarzyszy jednocześnie zachowanie tożsamości marek - każde z wydawnictw zachowuje znaki firmowe i kontynuuje własny program, wciąż go rozszerzając i udoskonalając. 

 Foxgames to według Grajmy! wydawca dobrych gier rodzinnych. Recenzji właśnie takich tytułów z sympatycznym liskiem w logo - odpowiednich i ciekawych dla graczy w wieku od lat kilku, do stu kilku - możecie się w ramach projektu spodziewać.

 Na dobry początek dajemy Wam szansę wygrać jedną z gier dla siebie i swojej rodziny.

 Zapraszamy do udziału w KONKURSIE Foxgames i Grajmy!

 Wybierz, grę ze strony foxgames.pl, która najbardziej Ci się podoba, wklej link i krótko uzasadnij. 
Nagrodzimy najciekawsze uzasadnienie. 
Na odpowiedzi czekamy do 30.10.2016, w komentarzach do tego wpisu lub odpowiedniej notki na Fb. 
 Pełen regulamin konkursu TUTAJ


Żeby ułatwić Wam zadanie, prezentujemy wpisy uczestniczek Grajmy! na temat kilku gier Foxgames. Na pewno będzie ich stopniowo przybywać.
Zapraszamy do lektury!


Grajmy! całą rodziną


KONKURS ZAKOŃCZONY

Decyzją niezależnego jury, grą "Gobblety" wyróżniona została odpowiedź pani Kasi Muller,
udzielona pod wpisem na profilu Fb @projektGrajmy:

>>Wyniki rodzinnej ankiety: jednogłośnie wybrane Tornado o wdzięcznym iminiu Ellie; można się domyśleć, że każdy z nas miał swoje preferencje i jakże odmienne uzasadnienie wyboru:
- ta krowa jest super-fajna - chcę zobaczyć, jak ona spada, a może odleci... (to najmłodszy w rodzinie);
- uwielbiam budować, ale przyjemnie też coś bezkarnie poburzyć i po swojemu konstruować (to junior-starszy);
- źle do tego podchodzicie chłopaki (to mąż wyraźnie zaintrygowany) - ja widzę, że tu trzeba nieźle pogłówkować;
- tak, tak - ale i zręcznie z wrodzoną tylko mamie (to mój głos) delikatnością manewrować!
Tak! nie ulega wątpliwości - jesteśmy otwarci i gotowi, by dać się "porwać tej żywiołowej rozgrywce" <<

Gratulujemy!

Zobacz także:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.