Planszowe Gram Prix 2018 - głosujemy!

Uwaga, uwaga!
Od jakiegoś czasu trwa już kolejne, doroczne głosowanie na Planszowe Gram Prix!
Grajmy! wspiera przedsięwzięcie i serdecznie zaprasza Was - naszych czytelników, zaangażowanych w projekt blogerów-recenzentów, niedzielnych graczy i planszówkomaniaków do aktywnego udziału w wyborach.

Dlaczego? To proste:
To jedyny plebiscyt w Polsce, w którym możesz zagłosować na najlepsze gry wydane w ubiegłym roku, w 15 kategoriach, jedyny, w którym możesz docenić swoje ulubione media, wydawnictwa i sklepy planszówkowe oraz docenić najlepiej przeprowadzone akcje crowdfundingowe.

Tradycją Planszowego Gram Prix jest również konkurs dla głosujących, w którym w tym roku jest do zdobycia rekordowa liczba ponad stu gier ufundowanych przez różne wydawnictwa. Aby wziąć w nim udział wystarczy zagłosować, w przynajmniej jednej kategorii Plebiscytu i w krótki (max. 400 znaków), ciekawy, oryginalny sposób uzasadnić swój wybór.
Każdy, kto zagłosuje w przynajmniej jednej kategorii i napisze uzasadnienie swojego wyboru, ma szansę wygrać jedną z ponad 82 gier ufundowanych przez wydawnictwa: Albi, Alexander, Bard, Czacha Games, Fox Games, Games Factory, Helvetiq, MDR, Phalanx, Portal, Quantum Games, Rebel i Trefl.
Listę nagród znajdziecie tutaj.
Szczegółowo o zasadach udziału w konkursie informuje paragraf 8 regulaminu akcji.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Plebiscycie i docenieniu tego co w roku 2017 przyniosło
najwięcej radości fanom planszówek. 

Pamietajcie, że zagłosować można w jednej lub więcej kategoriach i zdecydować się na podanie uzasadnienia lub nie. To tylko kilka kliknięć, a możecie przyczynić się do popularyzacji i rozwoju planszówkowego hobby w Polsce. Warto docenić i uhonorować najlepsze Waszym zdaniem inicjatywy, wydawnictwa, tytuły.

Projekt Grajmy! jako patron wydarzenia zachęca wraz z organizatorami:

oddaj swój głos na www.planszowegramprix.pl


Akcja trwa do 17 marca.
Nie czekajcie na ostatnią chwilę!w tekście wykorzystano 
materiały prasowe organizatora Gram Prix 2018 

Zobacz także:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.