popatrz, popatrz - Bileciki do kontroli!

Biiileciki do kontroli!

Nie stresujcie się, to nie "kanary", tylko zaproszenie do gry ;)

W naszym 'unboxingowym' cyklu "popatrz, popatrz" przedstawiamy planszówkę Zielonej Sowy, wydaną w 2020 roku.

Spójrzcie sami, urody jej nie brakuje!


"W grze „Bileciki do kontroli!” wcielacie się w jednego z pasażerów i macie za zadanie wysiąść na wskazanych przystankach. Jednak przyjazd długo wyczekiwanego autobusu może okazać się ogromnym szczęściem albo… pechem. Autobus może uciec, mieć awarię, a już najgorzej jechać bez biletu i trafić na kontrolę. Osiedle, park, ZOO? Gdzie tym razem chcecie wysiąść?
Gra „Bilecik do kontroli!” dostarczy wielu emocji, gdyż wysoki poziom rywalizacji, presja czasu i sukcesy przeciwników mogą nieźle namieszać w waszych planach podczas miejskiej podróży!"


„Bileciki do kontroli!” to gra rodzinna o bardzo wysokim poziomie rywalizacji. Podróż autobusem miejskim może być stresująca, co sprawia, że nietrudno o negatywną interakcję między graczami. Gracze ścigają się nie tylko ze sobą, ale również z czasem – zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza wysiądzie na wymaganych przystankach.

Na uczestników gry czeka wiele niemiłych niespodzianek – awaria autobusu, przespanie przystanku, spóźnienie czy kontrola biletów, dzięki czemu rozgrywka nieustannie dostarcza niesamowitych emocji. Wszystkie akcje w rundzie są wykonywane jednocześnie przez wszystkich graczy, a więc kto pierwszy, ten lepszy!"


Zawartość opakowania stanowi duża plansza z mapą, 56 kart przystanków, 48 kart akcji, 6 planszetek, pionków graczy-pasażerów, 2 kości, żeton Ziomka oraz dodatek: plansza upływu czasu ze znacznikiem, żeton kiosku i 6 kart biletów dobowych.

Sugerowany wiek graczy: 9+, liczba graczy: 2-6 graczy, czas rozgrywki: 45-90 min. 

Więcej o rozgrywce - na blogu made by bibi >>KLIK<<

 

 
 
tekst: materiały wydawcy zielonasowa.pl
zdjęcia: mamajanka

Zobacz także:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.