Świat Przyjazny Dziecku - nagrody i wyróżnienia dla gier

Konkursy, plebiscyty, rankingi - co roku pojawia się co najmniej kilka tego typu, mniej lub bardziej komercyjnych inicjatyw. Wydawcy zyskują okazję, by pochwalić się swoimi produktami, konsumenci - pewne "drogowskazy" co do ich jakości, organizatorzy - OPP, blogi, serwisy internetowe - szansę zwrócenia na siebie uwagi.

Przykładacie wagę do wyróżnień, widocznych często na pudełkach gier? Przekonują Was naklejki na "produktach roku" i/lub rozmaite "GramPrix"? Macie swoje opinie o wiarygodności tego typu nagród?
Podzielcie się uwagami.


Jako niezależny obserwator, korzystając z okazji, chcemy przypomnieć wam kilka planszówek, o których recenzentki Grajmy! pisały w minionym roku, a które od niedawna mogą szczycić się mianem Produktów Przyjaznych Dziecku jako laureaci XV edycji konkursu organizowanego przez KOPD.


Poniższe grafiki pochodzą ze strony organizatora konkursu, na której znajdziecie również pełną listę laureatów w różnych kategoriach. >> KLIK <<
My zachęcamy do bliższego poznania wyróżnionych gier - pod każdym slajdem znajdziecie link do recenzji w ramach Grajmy!

Kategoria gry dla dzieci w wieku 0-7 lat:


Kot Stefan 12

Mały miś - 1, 23

Która godzina - 1, 2, 3, 4, 5

Grzybobranie - 1, 2, 34

Lotto Zwierzęta 12345
Lotto Kolory 123


Kategoria gry dla dzieci 7-14 lat:


Story cubes 1, 2

Tempo 1, 2, 3Duuuszki 1,  23

Ale historia! - 1, 2

A na liście książek, m.in.:Nagrody przyznane zostały także ciekawym klockom edukacyjnym i zabawkom konstruktorskim:


Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym partnerom, których produkty zostały wyróżnione przez kapitułę i cieszymy się, że w wielu przypadkach podobnie wysoko je oceniliśmy :)


Zobacz także:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.