Grajmy! i Alexander

Projekt Grajmy! rozwija się z każdym dniem bardziej. Nasza inicjatywa zyskała nowego partnera i śpieszymy by się z Wami tym podzielić.
Z radością witamy firmę Alexander.

Jest to firma nie byle jaka, bo z tradycją ponad 35-letnią. Nie ma lepszego miejsca na tworzenie nowych pomysłów jak rodzina, dlatego pewnie właśnie w tej firmie powstało już tak wiele świetnych propozycji gier, puzzli, układanek i kart. Firmy rodzinne mają w sobie moc.
Przez lata działalności zdobyliśmy zaufanie odbiorców w Polsce i na świecie, stale poszerzając zakres naszych działań. Produkując gry i zabawki edukacyjne, realizujemy motto „nauka przez zabawę”. (...) Szukamy nowych rozwiązań, aby oferować atrakcyjną formę spędzania czasu przez dzieci i całe rodziny.

W ich ofercie znajdziemy gry zręcznościowe, losowe, umysłowe, edukacyjne, puzzle, układanki  i zagadki. Oferują wiatraki, klocki obrazkowe i mozaiki. Gdy wchodzimy na ich stronę przepadamy tam na dłuższą chwilę i trudno zdecydować, co wybrać pierwsze.
Na ich korzyść przemawia również jakość produktów, na pewno się nie zawiedziesz!
Dodatkowym atutem jest fakt, że w bogatej ofercie firmy znajdziemy produkty dopasowane dla najmłodszych jak i starszych adeptów rozrywki. Jednym słowem dla każdego coś fajnego!


Sukcesywnie będziemy recenzować  produkty firmy Alexander zachęcając Was drodzy czytelnicy do skorzystania z obfitej oferty firmy znad morza.


Grajmy!


Natalia K.  
            

Zobacz także:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.