Epideixis - partner projektu Grajmy!

Są takie gry i zabawki, których w placówkach i domach, gdzie na wysokim miejscu stawia się prawidłowy rozwój i edukację dzieci, nie powinno zabraknąć.

Chodzi przede wszystkim o produkty wszechstronnie stymulujące zmysły, rozwijające wyobraźnię i kształtujące umiejętności poznawcze, a przy tym zapewniające ciekawą rozrywkę.
Oczywiście najlepiej, żeby były przy tym starannie wykonane (najlepiej z naturalnych materiałów) i produkowane w Polsce.

Wszystkie wyżej wymienione zalety łączą różnorodne zestawy z logo Z przyjemnością informujemy, że Wydawnictwo Epideixis zdecydowało się zostać naszym partnerem i wspólnie z autorkami Grajmy! promować rodzinną rozrywkę i naukę przez wspólną zabawę w grupie.

Jak sami piszą o sobie:


Wydawnictwo EPIDEIXIS 

jest niewielką polską firmą.

Zajmujemy się kreowaniem i wprowadzaniem na rynek systemów edukacji, pomocy dydaktycznych i zabawek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Z wielkim powodzeniem robimy to już od kilkunastu lat.

Idea, która przyświeca nam w naszych działaniach to EDUKACJA POPRZEZ ZABAWĘ, gdyż uważamy, że dzieci najszybciej, najłatwiej i najbardziej skutecznie uczą się i utrwalają wiedzę właśnie w trakcie zabawy.

Naszą MISJĄ jest dostarczanie dzieciom mądrych, o wysokim poziomie merytorycznym i o wysokiej jakości zabawek i pomocy edukacyjnych, które przez rozwijanie spostrzegawczości, koncentracji, kreatywności i umiejętności logicznego myślenia pomagają im coraz lepiej poznawać i rozumieć otaczający je świat.


Jeśli zainteresował Cię powyższy opis, jesteś wychowawcą lub rodzicem poszukującym wartościowych materiałów edukacyjnych i aktywizujących, koniecznie przejrzyj ofertę prezentowaną na stronie www.pus.pl

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z propozycjami wydawnictwa Epideixis, które wiele z nas z własnej inicjatywy wypróbowało z własnymi dziećmi do tej pory:

 

Pomyśl Ułóż Sprawdź - Kreatywnym okiem >> klik
PUS - na czym to polega - Schwytane chwile >> klik
PUS - książeczki - Schwytane chwile >> klik
Labirynt - Kreatywnym okiem >> klik
Tres - Świat Tomskiego >> klik
Mozaika - mamajanka i On >> klik
Mozaika XXL - Bajdocja >> klik
Kolisty tangram - I& K, wideo >> klik
Mistrz Getriko - I&K, wideo >>klik
Paleta - Tosiowe igraszki >> klik
przegląd różnych propozycji - Kreatywnie w domu >> klik


W najbliższym czasie pojawi się na naszej stronie więcej recenzji ciekawych, stymulujących rozwój intelektualny gier i zabawek Epideixis. 
Planujemy także wspólny konkurs dla czytelników w przyszłości, dlatego warto śledzić nasz profil na facebooku.

Tymczasem, wraz z naszym partnerem, zgodnie zachęcamy:

Grajmy! i uczmy.


Zobacz także:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.