Granna - partner projektu Grajmy!

Nie wszystko to co dobre musi być drogie i poza naszym zasięgiem. 
Świetnym przykładem są proste gry wspierające rozwój dziecka i dające mu mnóstwo radości. Planszówki będące idealną okazją do spędzenia czasu w rodzinnym gronie bądź stymulujące do samodzielnego ćwiczenia szarych komórek.

Skoro mowa o grach dla młodych adeptów planszy i pionka, pierwszym słowem, które przychodzi na myśl jest Granna - marka, którą rodzice pamiętają dobrze z lat dzieciństwa, a ich dzieci odkrywają dzięki reedycjom oraz nowym publikacjom.

W ofercie wydawnictwa Granna znajdują się gry dla dzieci w różnym wieku, które wpływają pozytywnie na kształtowanie wielu istotnych cech i umiejętności.
Chcecie nauczyć swoje dziecko oceniania ryzyka i podejmowania go, dać mu szansę nauczenia się strategii, dalekosiężnego planowania i wysnuwania wniosków?
Myślicie o tym, by w jego zabawę włączyć elementy prostej matematyki, logiki i ułatwić mu naukę czytania?
Uwielbiacie łamanie szyfrów, rozwiązywanie zagadek i wszelkiej maści łamigłówki? 
By spędzić czas w produktywny i ciekawy, przynoszący mnóstwo radości i satysfakcji sposób, sięgnijcie koniecznie po gry z tym logo:Jak sami piszą o sobie:

Granna jest najbardziej rozpoznawalną polską firmą, która od 25 lat wydaje gry planszowe dla dzieci, młodzieży i rodzin. Nauka poprzez zabawę to misja naszej firmy. W swojej ofercie mamy ponad 300 tytułów gier o różnej tematyce. Gry sprzedajemy w szerokiej sieci dystrybucji w Polsce  i do 20 krajów na całym świecie. Nasze produkty cieszą się nie tylko popularnością wśród dzieci i ich rodziców, ale również wśród psychologów, pedagogów i nauczycieli. W ciągu 25 lat funkcjonowania na rynku otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień.

W takim projekcie jak Grajmy! nie mogło ich po prostu zabraknąć, dlatego z przyjemnością informujemy, że Wydawnictwo Granna zdecydowało się zostać naszym partnerem. Od teraz wspólnie będziemy promować rodzinną rozrywkę i naukę przez zabawę, samodzielnie i w grupie.


Już dziś zapraszamy do bliższego zapoznania się z propozycjami wydawnictwa Granna, które wiele z nas z własnej inicjatywy wypróbowało ze swoimi dziećmi. 
Do tej pory na naszych blogach (i jednym vlogu) pojawiły się takie pozycje jak:


3 Traki - v klik
Anakonda - v klik
Antywirus - klik
Arka Noego - v klik
Auta - klik
Auta, Zwierzątka, Mamusie - klik
bim bom - klikklik
Dinozaury - klik
Domino gra w liczenie - klik
Domino kolory - klik
Dzień i noc - v klik
Farmer. Rancho. - klik
Gry podróżne - klik
Guzik z pętelką - klik
IQ Twist - v klik
IQ żelki - klik
Już czytam - klik
Kolorowy kod -  v klikklik
Kot w worku - klikklik
Króliczek - klikv klik
Mądry zamek - v klik
Memino - klik
Muffinki - klikklik
Nos w nos - klik, klik, klik
Od Helu do Wawelu - klik
Patyczaki - klik
Podrożne quizy wiedzy - klik
Potwory do szafy - klikklik
Puzzlino - klik
Pycha micha - klik
Sadzimy las - klik, klik
Sombrero czy melonik - klik
Super farmer - klik, klik, klik
Tęcza - klikklik, klik
Trzy małe świnki - klikv klikklik
Zgadywanki Smoka Obiboka - klik


Dzięki nawiązanej współpracy, na naszej stronie w najbliższym czasie pojawi się jeszcze więcej recenzji ciekawych, stymulujących rozwój intelektualny gier i zabawek Granna.
A żeby jeszcze bardziej rozbudzić Wasze oczekiwania, już teraz napomkniemy, że planujemy konkursy z nagrodami! Bądźcie zatem czujni i śledźcie nasz profil na facebooku.

Wraz z naszym nowym partnerem, zachęcamy:

Grajmy! z najmłodszymi

Katarzyna
Paulina

AgnieszkaZobacz także:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.