DOMEK - Mistrzostwa Polski 2017


Kto bacznie śledził zeszłoroczne recenzje uczestników projektu Grajmy! zapewne wie, która nowość oczarowała wszystkich swym urokiem i okazała się bezkonkurencyjna w kategorii "najpiękniejsza gra rodzinna". Pozostali dowiedzą się już za moment...
Wraz z wydawnictwem Rebel mamy przyjemność przypomnieć Wam grę "Domek" i zachęcić do udziału w eliminacjach do tegorocznych Mistrzostw Polski. Dla tych, co pierwsze słyszą, krótka charakterystyka:

Wolisz mieć dużą sypialnię z ekskluzywnym łóżkiem z baldachimem czy preferujesz przestronny salon, w którym bez trudu zmieści się pianino? Pamiętaj, by przy projektowaniu swojego „Domku” dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń, gdyż później niezwykle trudno wprowadzić zmiany!
W ciągu dwunastu rund zbierzesz tyle kart, by zapełnić swoją planszę pokojami, wybrać kolor dachu i znaleźć miejsce na stylowe lub praktyczne dodatki, tworząc tym samym niepowtarzalny „Domek” z charakterem. Na koniec gracze porównują swoje dzieła i zliczają punkty za funkcjonalność, dobry projekt, jakość dachu i wykończenie całości.
Piękno i różnorodność kart (prawie 100 unikalnych grafik) potęgują przyjemność płynącą z każdej rozgrywki. Przejrzysta i bardzo spójna z tematem mechanika daje możliwość podejmowania za każdym razem nowych, ciekawych decyzji i budzi chęć zagrania w „Domek” po raz kolejny… i kolejny.
(źródło: rebel.pl)

Z regułami gry można się zapoznać on-line TU
Przystępny, krótki film z instruktażem znajdziecie TUTAJ

Pełne zdjęć i zachwytów recenzje natomiast, pojawiły się na stronach uczestniczek projektu Grajmy!:


Jak przekonacie się zaglądając do wyżej wymienionych, gra jest nie tylko piękna, ale i ciekawa. Nie wymaga przy tym długiego tłumaczenia i treningu. Warto spróbować swoich sił w grze turniejowej, którą proponuje wydawca. Tym bardziej, że najlepszych hojnie nagradza...

Więcej informacji na temat eliminacji do jesiennego finału, które odbywają się co tydzień w różnych zakątkach Polski znajdziecie na stronie https://mistrzostwa.rebel.pl/


W imieniu Stowarzyszenia Grajmy! oraz organizatorów lokalnej odsłony Nocy Bibliotek, zapraszamy szczególnie na te odbywające się 3.06.2017 w Bibliotece Głównej w Grudziądzu :) 

Powodzenia!


Zobacz także:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.