gra planszowa - idealny prezent dla dziecka

Szukasz ciekawego, niebanalnego prezentu, który ucieszy dziecko, korzystnie wpłynie na jego rozwój i dostarczy wesołej rozrywki?
Gra planszowa to doskonały wybór!
 Autorki tworzące w ramach Grajmy! polecają swoje ulubione, "przetestowane na dzieciach", tytuły.Gra planszowa na prezent dla przedszkolakaGra uczy logicznego myślenia, ćwiczy skupienie oraz trenuje pamięć -  idealna łamigłówka, która na dłuższą chwilę wciąga każde dziecko.
 [Kreatywnie w domu]
Kot i myszy 

Jest to bardzo wesoła gra rodzinna, od typowych gier planszowych odróżnia ją przestrzenna plansza z serem do którego mogą wskakiwać myszy. Gra rozwija dziecięca wyobraźnię oraz uczy logicznego myślenia.
[On, ona i dzieciaki]
Zosia i jej ZOO 

Wspaniały prezent dla miłośnika zwierząt, w skład którego wchodzą dwie gry oraz książka.
[Karolowa mama]Kształtująca umiejętności matematyczne oraz zdolność sprawnego podejmowania decyzji i efektywnego (współ)działania pod presją czasu, oryginalna gra zawierająca komplet drewnianych figurek zwierząt i ładne karty z ich wizerunkami.
[mamajanka i On]
Królik w ogrodzie

Niebanalna odsłona popularnej gry lotto, czyli "Królik w ogrodzie" francuskiej firmy Djeco -  urocze figurki, piękne ilustracje oraz bardzo dobra jakość wykonania - gwarantuje piski radości i zachwytu!
[Świat Tomskiego]
Klucz i się ucz

Fajna i niedroga gra, która rozwija sprawność manualną dziecka oraz jego pamięć [Zainspirowana rodzinka]


Gra planszowa na prezent dla ucznia
Gra Make'n'breake Extreme

Mnóstwo dobrej zabawy dla dużych i małych i nie ważne czy mały czy duży, każdy chce jak najszybciej ułożyć budowlę a ręce trzęsą się tak samo.
[Kreatywnie w domu]My Shopping List

Gra polegająca na jak najszybszym zrobieniu zakupów ze swojej listy, której wszechstronny charakter pozwala wykorzystać ją m.in. jako flashcards, bingo, piramidę żywieniową, do komponowania jadłospisów, czy zabawy w gotowanie, a przy tym wszystkim doskonale ćwiczyć angielski przez zabawę. [Matka Polka]


Super farmer

Zbuduj swoją farmę, ale uważaj na wilka i lisa!
[Kreatywnym okiem]
Gracze wcielają się w rolę podróżników, którzy mają na celu określenie położenia polskich miast i atrakcyjnych obiektów względem siebie. [Kreatywnie w domu]
Uno!

Świetna gra rodzinna, a im więcej osób gra tym zabawa lepsza.
[Kreatywnym okiem]

Przez Afrykę

Wspaniała gra planszowa, którą polecam z czystym sumieniem. Wydawca G3 zapewnia Wam wiele cudownych rozgrywek 
[Zwykła Matka]Dla "starszaków", czyli gimnazjalistów i licealistów polecamy natomiast gry z opisem 10-12+, czyli takie, nad którymi przyjemnie spędzą czas również ich rodzice.
Jakie warto polecić na początek zabawy z poważniejszymi tytułami?
Napiszemy jeszcze nie raz!

Zobacz także:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.